А ідеальну каву за вас приготує кавомашина DeLonghi. Зараз її можна придбати за дуже вигідними умовами, здавши старий смартфон за програмою ФоксіОбмін у Фокстрот.
Фокстрот і DeLonghi запустили унікальну акцію «Старий смартфон — на нову кавомашину»
Єдина умова: оціночна вартість смартфону має бути від 800 грн. Її включать до суми знижки, ще й додатково магазин нарахує від 3000 до 6000 бонусів, які одразу можна використати на купівлю кавомашини мрії.
Тож правила прості:
- Принеси старий смартфон у магазин Фокстрот.
- Отримай вигоду на нову круту кавомашину DeLonghi.
Каву готували
![1 1](https://weekend.today/wp-content/uploads/elementor/thumbs/1-q1unbolocl3hbgkjgft7vj9lqn3ywnobadudniu380.png)
Світлана Максимець
![2 2](https://weekend.today/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2-q1unaxccue25yro4vm11d858igubpfo3imxaqhyi8g.png)
Марина Курильчук
![ніколаєва ніколаєва](https://weekend.today/wp-content/uploads/elementor/thumbs/nikolayeva-qji17878p14txtmz2uvjdvy4v9tv6vzispp2bt5sr4.png)
Марина Ніколаєва
![Івко_1 Івко_1](https://weekend.today/wp-content/uploads/elementor/thumbs/ivko_1-qji16ra5a0ho4ubjtnk9507u6c59cc4cqdybotuvv4.png)