Заклад без назви, відгуків у гуглі та сторінки в інстаграмі. Але зі смачною їжею та смішними цінами. Вікенд пообідав у ботанічній їдальні і дізнався, чому блогери від неї в захваті.
Де знаходиться
Це будівля «Українського транспортного союзу», також тут розташувалися банк, рекламна агенція й інші контори. Однак місцеві кажуть, що їдальня завжди працювала для транспортників.
У вітринах холу побачимо моделі різного транспорту: від чумацьких возів до сучасних фур та літаків.
Чи можна прийти з вулиці
Так, впевнено заходьте всередину. Одразу відчуєте неповторний запах їдальні — шкільної, санаторної, лікарняної.
У темному холі ліворуч буде вбиральня, далі скляні вітрини, і вказівник до їдальні. Не заблукаєте.
![](https://weekend.today/wp-content/uploads/2024/04/photo1711208598-4-1024x768.jpeg)
Який вигляд
Здорова скляна стеля, двоярусне приміщення та купа рослин. Ні, це не робота команди професійних дизайнерів, а справа рук місцевих ентузіастів. Але вийшло неймовірно! Сукуленти, пальми, фікуси, папороть тут усюди: на сходах, стінах, острівці, насипаному посеред зали. Вони розкошують у просторому світлому приміщенні.
Хто ці люди
Тут працюють жінки, яких ви сто разів бачили в різних муніципальних установах. Вони не збираються засвоювати якісь нові рецепти чи пропонувати зчитати меню по QR-коду. На питання про банку для чайових сміються та розводять руками.
Мабуть, єдина їхня поступка часу — це поява термінала. І то, пані на видачі кокетує, що той термінал такий само древній, як вона. Тому начебто обоє працюють нешвидко. Не вірте, зі швидкістю в обох все добре.
Хто тут їсть? Співробітники різних місцевих компаній і установ. Людей чимало. Але місць у залі все одно набагато більше. Тому роздача може дозволити собі не квапитися. Все одно встигнуть всіх нагодувати.
![](https://weekend.today/wp-content/uploads/2024/04/photo1711208599-2-768x1024.jpeg)
Як це працює
На стійці видачі біля входу побачите меню, надруковане на принтері. Кажуть, воно щодня різне, однак там завжди стандартна їжа: оселедець під шубою й олів’є, салат з капусти, борщ, солянка, млинці, зрази, гречка, вареники, сирники, компот.
![](https://weekend.today/wp-content/uploads/2024/04/photo1711208598-5-768x1024.jpeg)
Обираєте, замовляєте. На місці оплачуєте, отримуєте табличку-номерок і сідаєте за столик. Скоро працівниця кухні винесе вашу їжу. І ви зможете оцінити повну відсутність ейджизму в закладі. Якщо інші київські кафе запрошують на роботу молодь, тут працюють лише зрілі впевнені жінки. І хоча їжа трохи радянська, хамство чи неприязнь не виступають приправами.
Не очікуйте сучасного посуду, ефектної подачі чи якихось додаткових фішок. Це чесна проста їжа за свої гроші.
![](https://weekend.today/wp-content/uploads/2024/04/photo1711207726-5-1024x768.jpeg)
Що здивує
Зараз це місце максимально наповнене здивуванням. Схоже, персонал їдальні та постійні відвідувачі не розуміють, звідки цей наплив сторонніх.
Одні хочуть спокійно продавати обіди. Інші — жувати свої котлетки з салатом. А до них вламуються дивні люди, які фотографують, знімають відео, ганяють залою, лізуть нагору сходами. Словом, порушують звичний порядок.
Чому так? Бо сюди потрапив хтось із тіктокерів, зняв відео. Воно залетіло, і тепер інстаграмери й тіктокери так і шастають. Їх можна зрозуміти, бо місце точно на це заслуговує.
Що по цінах
Салат з капусти — 30 грн.
Олів’є — 35 грн.
Оселедець під шубою — 35 грн.
Солянка (порція 400 г, сметана входить у вартість) — 45 грн.
Борщ з грибами (порція 400 г, сметана входить у вартість) — 45 грн.
Биток Київський (100 г) — 55 грн.
Зрази картопляні з м’ясом — 35 грн.
Котлети курячі — 45 грн.
Котлети рибні — 45 грн.
Вареники з лівером — 35 грн.
Сирники зі сметаною — 25 грн.
Гречка — 20 грн.
Макарони — 20 грн.
Компот — 10 грн.
Кава — 15 грн.
Адреса: вулиця Євгена Коновальця, 11.
Сподобалася стаття? Подякуй автору!
Читайте також: Офензива на Подолі: патріотизм, меми та ненависть росіян;
У казці чи мультику: інстаграмні кавʼярні Києва;
Суші в хотдогах і шаурмі: як працює фастфуд на Хрещатику;
Пласкі, круглі та гігантські. Де шукати такі круасани в Києві;